Idealny odświeżacz powietrza dla Twojego lokum

Produkty zapachowe użytkujemy niezwykle często. Niełatwo dziś spotkać wnętrza domów mieszkalnych, wnętrz biurowych, w których powietrze nigdy nie jest odświeżane odświeżaczami w spryskiwaczach, świeczkami aromatycznymi, czy klasycznymi odświeżaczami w sprayu. Nikt, kto planuje nie ciekawi się jednak, jak transportowane są one od dystrybutora do sklepów. Przypatrzmy się toteż, w jaki sposób musi wyglądać profesjonalny tranzyt znacznych ilości produktów zapachowych. powietrza.

Produkty zapachowe bynajmniej nie są materiałami trującymi. Dla tego nie ma zatem żadnych ostrych przepisów, które regulowałyby, jakimi sposobami transportu można je wysyłać. Kartony zbiorcze zawierające odświeżacze powietrza mają możliwość zatem być wysyłane zarówno drogą morską, transportem lotniczym, jak i ciężarowym. Należy jednak mieć w pamięci, że odświeżacze powietrza w aerozolu są pod dużym ciśnieniem. Muszą więc być chowane przed nasłonecznieniem a także wysoką temperaturą. W przypadku, kiedy zbiornik ogrzeje się do temperatury powyżej pięćdziesięciu stopni Celsjusza, może nastąpić jego wybuch. Odświeżacze powietrza należy przygotować do tranzytu kładąc je w opakowaniach zbiorczych, jakich waga nie może przekraczać 30 kg. Wówczas zgrzewki mogą zostać zamontowane na europaletach, które to powinno się odpowiednio opisać. Paleta ma w obowiązku zostać oznaczona nalepką „LQ”.

Odświeżacze powietrza są mieszanką przeróżnych substancji syntetycznych. Układając je do transportu powinno się mieć to na uwadze. Ze względu na to, iż potrafią to być substancje łatwopalne przystaje uczulić osoby je transportujące, aby na czas ich transportowania powstrzymały się od palenia. Na wypadek, jeżeli podczas tranzytu doszło do pożaru, to palety zawierające produkty zapachowe można przygaszać tylko metodami proszkowymi. Gaszenie za pomocą wody jest zabronione.

Odświeżacze powietrza bynajmniej nie są niestabilne. Powinno się jednak mieć w pamięci, że nie mogą być ogrzewane powyżej czterdzieści stopni Celsjusza. W czasie transportu musimy wziąć to pod uwagę, jak również to, iż temperatura mniejsza niż – 10 stopni Celsjusza także nigdy nie jest właściwa do ich transportu.

About the author /


Related Articles