Który typ taśm klejących jest najbardziej dogodny?

Można powiedzieć, że zasadniczo taśmy klejące zbytnio nas nie interesują. To znaczy nawet jeśli korzystamy z takowych, przykładowo do pakowania produktów w swoim e-sklepie, to tak czy siak nie zagłębiamy się w temat. W mianowicie tym artykule postaramy się napisać trochę więcej na temat rodzajów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że absolutnie każdy z czytelników nie będzie miał najmniejszego problemu z wyborem najbardziej właściwego rodzaju…

1) Solvent – z pewnością charakteryzują się znacznym kosztem finansowym, odnośnie tego ciężko mieć jakieś wątpliwości. Cóż, cena to jedno… – należy bardzo docenić nieprzeciętną przyczepność, zauważalną odporność na wilgoć bądź to, iż najzwyczajniej są trudno odrywalne po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej popularne taśmy na polskim rynku. Wiadomo – ich najbardziej istotna zaleta to korzystna cena. To żadne odkrycie, że argument cenowy przy wyborze taśm jest ważny. Chociaż jeśli potrzeby nie są duże, to tak naprawdę akryl spełni nasze oczekiwania. Klejenie wszelkiego rodzaju paczek taką taśmą to strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najgorsza alternatywa. W końcu taka taśma jest wyższym wydatkiem, ale nie jest tak mocno bardziej porządna aniżeli akryl. Choć naturalnie różnica jest zauważalna.

Pewnie każdy już rozumie o co się rozchodzi w tym temacie. Najbardziej istotne jest to by nie kupować typowej chińszczyzny. Bardzo niska cena kusi, ale czy naprawdę warto?

Zobacz więcej: taśmy reklamowe z nadrukiem – strona producenta

About the author /


Related Articles