Rodzaje poszczególnych foliopaków kurierskich

Foliopaki kurierskie są innowacyjną, niezwykle funkcjonalną i najdoskonalszej klasy formą opakowania przesyłek kurierskich. Dzięki nim możemy być pewni, że zapakowany towar dotrze do odbiorcy bez żadnego uszczerbku. Dlaczego foliopaki kurierskie są tak świetne i w jakich odmianach występują?

Jaki powinien być foliopak?

Warto wytłumaczyć na starcie czym foliopak z nadrukiem, lub też inaczej koperta kurierska z nadrukiem, jest. To opakowanie wykonane z markowego materiału polietylenowego, który to przedstawia właściwości mocno niewrażliwe na faktory zewnętrzne. Koperty kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa i 100% pewności są przygotowywane z podwójnego materiału.

Foliopak z nadrukiem standardowy

Standardowe koperty kurierskie są niewyobrażalnie rozpowszechnioną formą zabezpieczenia nadawanych paczek przez firmy kurierskie. Przez to, że mają przeróżne rozmiary możliwe jest zabezpieczenie sprzętów o niewielkich, jak i znacznie większych gabarytach. Dodatkowo polieten, z jakiego foliopak z nadrukiem jest wykonany osłania przesyłany towar przed wilgotnością, promieniami słonecznymi bądź też innymi faktorami, które to mogłyby uszkodzić opakowany przedmiot. Dodatkowo koperta kurierska z nadrukiem jest śliskim workiem, który jest hydrofobowy, co znaczy, iż bez kłopotu można również transportować paczki podczas gradu czy padającego śniegu z deszczem. Metodą zabezpieczenia zwykłej koperty kurierskiej z nadrukiem jest paseczek klejący, który powoduje, iż przesyłka przyjedzie do odbiorcy w nietkniętym stanie.

Koperta kurierska z uchwytem

Foliopaki kurierskie wyekwipowane w rączkę są wygodniejszą odmianą normalnego foliopaku kurierskiego. Zawdzięczając temu, iż koperta kurierska została wyekwipowana w rączki można ją łatwiej przenosić. Wyjątkowo decydujące jest to podczas sytuacji, gdy transportowany produkt jest duży pod względem gabarytowym. Surowiec, z którego wyprodukowany jest ten rodzaj foliopaku to także najwyższej klasy polietylen, który to zachowuje się tak, jak opisany w przypadku foliopaku konwencjonalnego – strzeże przed działaniami mechanicznymi i pogodowymi. W taki sposób, jak i foliopak tradycyjny, koperta kurierska z rączką wykorzystuje pasek z mocnym klejem, który solidnie osłania paczkę.

Koperta kurierska opatrzona nadrukiem z fałdą na dnie

To najpraktyczniejsza metoda zabezpieczenia sprzętów, które to są solidne oraz wiele ważą. Dzięki charakterystycznej zakładce w dolnej części foliopaka kurierskiego, jest ona w stanie zmieścić wiele więcej przedmiotów niż normalna koperta kurierska z nadrukiem lub foliopak kurierski opatrzony uchwytem. W sprawie materiałów – tutaj także wykorzystany został tutaj polieten, który gwarantuje najlepszą jakość wykończenia oraz całkowite bezpieczeństwo.

Różnorodne typy foliopaków kurierskich powodują, iż potrafimy przesłać w nich dosłownie jakąkolwiek przesyłkę, niezależnie od gabarytów. Bynajmniej nie potrzebujesz się już gryźć o to w jakie opakowanie zapakować do spedycji ważne dokumenty, podatne na zniszczenie przedmioty czy ubrania.

Więcej informacji: http://www.emgraf.pl/

About the author /


Related Articles