Typy poszczególnych foliopaków kurierskich

Charakterystyka różnych foliopaków kurierskich z nadrukiem

Foliopaki są nowoczesną, wyjątkowo użyteczną i najlepszej jakości formą zabezpieczenia przesyłek kurierskich. Dzięki ich użyciu jesteśmy w stanie mieć pewność, iż zabezpieczony produkt dotrze do adresata bez jakiegokolwiek uszczerbku. Dlaczego foliopaki z nadrukiem są takie wyjątkowe i jakie rodzaje ich istnieją?

Czym cechuje się koperta kurierska z nadrukiem?

Warto wyjaśnić na wstępie czym foliopak, czy też inaczej koperta kurierska z nadrukiem, jest. To koperta wykonana z markowego surowca polietylenowego, który wykazuje właściwości mocno wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Koperty kurierskie specjalnie dla zagwarantowania większego bezpieczeństwa i stu procentowej pewności są produkowane z potrójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska


Zwyczajne foliopaki kurierskie są nadzwyczajnie rozpowszechnioną formą opakowania transportowanych paczek przez firmy spedycyjne. Zawdzięczając temu, że potrafią mieć różne rozmiary możliwe jest zabezpieczenie sprzętów o małych, jak i zdecydowanie większych wymiarach. Jakby tego było mało polimer etenu, z którego foliopak z nadrukiem jest zbudowany chroni przewożony towar przed wilgotnością, słońcem bądź też innymi faktorami, które to mogłyby nadwyrężyć opakowany pakunek. Dodatkowo koperta kurierska z nadrukiem jest śliskim workiem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, że bez ambarasu można również dostarczać paczki podczas gradu czy padającego śniegu. Formą zabezpieczenia standardowej koperty kurierskiej z nadrukiem jest paseczek klejący, który to powoduje, iż przesyłka przyjedzie do adresata w jednym kawałku.

Koperta kurierska z uchwytem

Koperty kurierskie wyekwipowane w uchwyt są wygodniejszą odmianą standardowego foliopaku kurierskiego. Zawdzięczając temu, że koperta kurierska została zaopatrzona w rączki można ją swobodnie nosić w ręce. Szczególnie ważne zaczyna być to w sytuacji, gdy transportowany produkt jest duży pod względem gabarytowym. Budulec, z jakiego zbudowany jest ten typ foliopaku kurierskiego to również najdoskonalszej klasy polieten, który to zachowuje się w taki sposób, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku konwencjonalnego – strzeże przed oddziaływaniami nieporządanymi i zewnętrznymi. W taki sposób, jak i foliopak kurierski tradycyjny, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem posiada paseczek z silnym woododpornym klejem, który porządnie osłania przesyłkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką na dnie

To najwygodniejsza metoda zabezpieczenia sprzętów, które są ogromne a także wiele ważą. Dzięki charakterystycznej fałdzie w dole koperty kurierskiej, jest ona w stanie zmieścić zdecydowanie więcej niż typowa koperta kurierska lub foliopak z rączką. W sprawie materiałów – również użyty został tutaj polieten, który gwarantuje najwyższą jakość i dla tego pełne bezpieczeństwo.

Różne rodzaje foliopaków sprawiają, że możemy nadać w nich totalnie jakąkolwiek przesyłkę, obojętnie od wymiarów. Nie potrzebujesz się już martwić o to w jakie opakowanie schować do spedycji ważne dokumenty, delikatne przedmioty bądź ubrania.

Tekst utworzyła firma: http://www.emgraf.pl/

About the author /


Related Articles